FİRMAMIZ Hakkinda Bilgiler

FİRMAMIZ HAKKINDA BİLGİLER

Firmamız, Otomotiv sanayi alanında uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimi ile NURBAŞ Ltd.Şti. olarak kurulmuştur. Oto elektrik parçası alanında NURSAN adı ile statör üretimindeki ürün yelpazesini yakın zamanda daha da genişleterek müşterilerine stator imalatında teknolojik standartlara ve kaliteye uygun bir performansla en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Tecrübesi ve gelişen teknoloji ile üretilen NURSAN Statörleri kullanıcılarına ulaşmadan önce bütün testlerden geçirilip tüm kontrolleri yapılmaktadır. Satış öncsi ve sonrası Nursan Statör Kullanıcılarının eleştirilerini ve önerileri titizlikle inceleyip araştırarak kaliteli üretim ve maksimum verim anlayışıyla hak ettigi "KALİTE BİZİMLE ÖLÇÜLÜR" sloganını gururla taşımaktadır.

Firmamız, firma ile müşteri arasındaki bilgi akışını kullanarak teknoloji ve tecrübesi ile her zaman hedefi olan minimum maliyet, maksimum verim prensibiyle müşteri beklentilerini ve isteklerini de en güzel şekilde karşılamaktadır. Bu nedenle de; "TÜRKİYE ' nin EN KALİTELİ ve EN FAZLA STATÖR ÇEŞİTİ OLAN FİRMASI" ünvanını kazanmıştır. NURSAN müşterilerinin beğenisi ve desteğiyle daha büyük hedeflere doğru yürümektedir.

Fabrika Resmimiz

VİZYONUMUZ

Yaptığımız her işte, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin ve paydaşlarımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Çalışanlarımızın istek ve görüşlerini dinleyerek şirketin gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak.

MİSYONUMUZ

  • KALİTE : Asla taviz vermede üretimini gerçekleştirmek
  • GÜVEN : Müsteri Memnuniyetini İlk planda tutmak.
  • İSTİKRAR : Süreklilik esası ile bilinirlik ve bulunurluk sağlamak.

Temel Değerlerimiz

...

Daima Eğitim

Kalite Politimazını gereği personolimizin ve iş kolunda eğitimlerini tatbik ederek pnitelikli iş gücü oluşturmak.

Teknolojik Üretim

Yüksek teknolojik hamaddeler ve makineler kullanarak uzun ömürlü ve yüksek kaliteli üretimi gerçekleştirmek.

Üstün Kalite

Asla ikinci sınıf ürünümüz olmadı olmayacak. Her ürünümüzde mutlak kalite ve üst sınıf hedefliyoruz.

Çevereye ve Doğaya Duyarlı

Doğaya ve Çevreye Duyarlılık ile sanayileşmek.

Partner Firmalarımız